Veškeré informace o sportovních kroužcích podává Jitka Fialová! Kontakt na našich stránkách.
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky

gondovka 04.02.2012 Info Přebory - 1.část
Dnes se představili všichni přihlášení z Kotlářky. Některým se dařilo, jiní si vypili pomyslný kalich hořkosti až do dna a někteří měli prostě smůlu...nebo málo toho pověstného štěstíčka :)
Úvodní disciplína byly překážky. Zde si v rozběhu udělala osobní rekord 9,20 Míša Dudková. Ve finále dorostenek pak obsadila 3.místo v čase 9,31. Dále startovaly za dorostenky Bára Votinská (10,05 ) a Kája Řeháková (10,97). Jejich čas však na finále nestačil.
Juniorka Klára Vernerová si udělala osobáček ve finále, kde doběhla šestá v čase 9,92 a celkově jí z pražských závodnic patří nepopulární 4.místo.
David Lojkásek v rozběhu juniorů dokončil na 4.pozici, ale čas 9,10 na finále bohužel nestačil. Stejně tak jako čas Lukáše Matznera 9,56. Honza Kubeš se do finále dostal a časem 8,86 obsadil celkové 5.místo.
V rozbězích dorostenců se předvedli Martin Šach (9,41). Ivan Chvalovský (9,32) a Pepa Machovec (9,59). Ve finále si pak zlepšil čas Ivan (9,01) a Pepa (9,53).