Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
gondovka 12.02.2012 Halové Mistrovství republiky ve vícebojích a medaile pro Natálii Myslíkovou!
Téměř ve všech kategoriích jsme měli své zástupce a nevedli si vůbec špatně!
Žákyně Natálie Myslíková dokonce pro náš klub vybojovala stříbrnou medaili!
Natálie skončila na 2.místě v součtu 3 228 b. Předvedla velmi pěkné výkony v jednotlivých disciplínách a bylo to zřejmě její poslední představení v našich barvách. Natálie již trénuje pod vedením trenérů z Dukly a jedná se o jejím přestupu.
Další žákyně Tereza Edlová obsadila 15.místo (2728 b.) a Anna D´Ambrosca 21.místo (2539 b.)
Všem našim žákyním gratulujeme!
V dorostenkách se představila Míša Dudková. V této nejnabitější kategorii bylo k vidění hodně krásných výkonů a podle toho dopadly i bodové součty. Dokonce padl i rekord Mistrovství v této kategorii a celkem 11 závodnic se dostalo přes 3000 bodů. Míša zaznamenala osobní rekord ve výšce (160cm) a bodový osobní rekord 3102 b., celkově jí patří 9.místo. Gratulace!
V juniorech se představil Honza Kubeš, který taktéž trénuje na Dukle, ale stále k nám zachovává přízeň a reprezentuje náš oddíl. Honza se první den držel na medailových pozicích, ale druhý den zaznamenal bodový propad ve skoku o tyči, kde oproti soupeřům citelně zaostal. Nakonec z toho bylo krásné 5.místo! Gratulujeme!
David Lojkásek bohužel zřejmě vinou zranění sedmiboj nedokončil.
V dorostencích jsme také měly dvě želízka v ohni. Matěj Dynybyl bohužel taktéž nedokončil a Martin Šach obsadil celkové 13.místo (3463 b.).
Kotlářka se ve výsledkových listinách a mezi soupeři opět neztratila a my všem účastníkům ještě jednou srdečně gratulujeme!