Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
gondovka 03.02.2013 Halové Přebory mládežníků a dospělých
O víkendu se v hale na Olympu bojuje o tituly Přeborníků Prahy ve všech kategoriích od dorostu výš. Tady je výčet našich sobotních úspěchů!

Přebornicí Prahy ve skoku dalekém juniorek se stala Karolína Řeháková (523cm), třetí příčku obsadila naše čerstvá posila Kateřina Drhová (496cm).
Kája přidala stříbro v běhu na 400m a kvalitní osobák ve finále na 60př. 9, 65s.
Obrovským překvapením bylo vítězství Tomáše Kocábka na 60m dorostenců! V rozběhu i ve finále zaběhl stejný čas a skvělý osobní rekord 7,43s.
Ve skoku dalekém přidal 2. místo (587cm) těsně před naším dalším závodníkem Matějem Dynybylem, který bral bronz za 585cm.
Ve skoku vysokém dorostenek se naše závodnice seřadily na 3.-5. místě v pořadí Edlová, Čalounová, Votinská.
Výborným výsledkem se blýskla Míša Dudková v tyči juniorek (290cm), ale protože byla jedinou pražskou závodnicí, nebyla vyhlášena. Totéž se jí stalo ve skoku vysokém, kde sice byly závodnice dvě, ale opět je nevyhlašovali.
Skvělými výkony se do výsledkových listin zapsalo hodně našich závodníků a závodnic. Musíme vyzdvihnout pěkný čas Veroniky Hamerníkové v běhu na 60m dorostenek (8,33), ve finále jí patřilo 5. místo a osobák Davida Lojkáska v běhu na 60př. juniorů (8,79s). Adam Papež si také zaběhl pěkný osobáček na překážkách 9,05s.
Všem zůčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!