Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
skk 01.02.2015 17. 1. 2015 Halová sezona začíná
Letošní halová sezona se pomalu, ale jistě rozjíždí. Přinášíme tedy první výsledky našich atletů ze závodů, kterých se již stihli zúčastnit.

První pěkné halové výkony této sezony jsme mohli vidět již v prosinci. Na vánoční hale žactva se předvedl hlavně Matyáš Vagaday, když si zlepšil svůj osobák na 60m př. - 9,15s, tím dokonce vylepšil oddílový rekord mladších žáků téměř o půl vteřiny. 

Z výsledků veřejných závodů žactva, které proběhly pár dní před Vánocemi, bych zmínila výkon Kateřiny Fialové, která z našich reprezentantek na Olympu zaběhla nejlépe 150m a to v čase 21,08s. I pro ni to znamenalo vylepšení halového maxima. 

V novém roce se začalo závodit napříč všemi věkovými kategoriemi. Karolína Řeháková zaběhla svou nejlepší halovou třístovku (44,80s) a Barbora Votinská i přes táhnoucí se zdravotní problémy zvládla 150m za úctyhodných 20,33s. 

O minulém víkendu se trojice svěřenkyň Žanety Václavkové (Parásková, Vernerová, Edlová - shodou okolností všechny křestním Terky) zúčastnila přeboru Libereckého kraje ve vícebojích. Za zmínku určitě stojí povedený pětiboj Terky Paráskové, která získala 2771b. a o více než 100 bodů předčila svůl loňský výkon z téhož závodu. Ani Terka Vernerová se nenechala zahambit, když překvapila krásným výkonem ve výšce - 1,29m. 

Zmíněným atletům a atletkám gratuluji a všem přeji spoustu výtečných výkonů v novém roce. Jsem si jistá, že se ještě máme na co těšit!