Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
skk 16.02.2015 MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Dva mistrovské bronzy míří na Kotlářku! Výborné výkony předvedli naši atleti tento víkend na MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek. Na Kotlářku tak zásluhou Terezy Edlové a Anny D´Ambroscy putují první letošní medaile.

Anna v sobotu na čtyřstovce dorostenek hladce postoupila z rozběhu (59,41) a v nedělním finále vybojovala skvělým finišem třetí místo v obrovském osobáku 58,73. Tereza si poradila s rolí spolufavoritky v trojskoku juniorek a v osobním rekordu 11,53m si doskákala pro bronz. O dvě místa tak vylepšila svůj sobotní výkon v dálce (5,54).

V soutěži dálkařek se o příčku níže (6. místo) umístila juniorka Barbora Votinská (5,33), která startovala také na šedesátce hladké i s překážkami (8,13 resp. 9,69) a z mistrovství si tak odnáší dvě osobní maxima.

Z dorostenek se kromě Anny představily ještě Lucie Jarešová a Dominika Vlnasová, obě na nejkratším sprintu - Lucie 8,54s a Dominika 8,52s. Prvně jmenovaná si dále na překážkách vylepšila svůj letošní nejlepší výkon časem 9,52s.

Z juniorů a dorostenců se účastnili pouze dva naši závodníci. Čas 2:02,38 bohužel Vojtěchu Obhlídalovi nestačil na postup do finále 800m juniorů, stejně tak pro Josefa Hozu skončil závod na 400m dorostenců již v rozběhu (57,44).

Celý víkend završily štafety na 4x200m. Juniorky ve složení Votinská, Jarešová, Edlová, D´Ambrosca doběhly na šestém místě v čase 1:48,18. Štafeta dorostenců (Hoza F., Hoza J., Jedlička, Jirásek) obsadila časem 1:39,90 jedenáctou pozici.

Všem atletům gratulujeme k předvedeným výkonům a přejeme mnoho dalších úspěchů!