Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
skk 06.10.2015 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva
Ve dnech 5.-6.6. hostil stadion Děkanka Přebor Prahy dorostu a staršího žactva. Závodníci Kotlářky zde získali celkem 20 medailí, a protože to je opravdu mnoho úspěchů, přinášíme souhrn všech medailových umístění.

ŽÁKYNĚ

1. Kateřina Tomanová                800m                           2:23,93

2. Kateřina Tomanová                1500m                        5:11,46

2. Tereza Parásková                    skok daleký              536cm

 

ŽÁCI

1. Matyáš Hoza                             1500m př.                 5:06,94

2. Matyáš Hoza                             1500m                        4:50,69

 

DOROSTENKY

1. Lea Chvalovská                         1500m                        5:06,23

1. Tereza Nemešová                   800m                           2:23,91

1. Nemešová, Králová,              

Kovandová, Petráková              štafeta 4x400m                   4:18,61

2. Veronika Králová                     800m                           2:24,27

2. Lucie Jarešová                          skok daleký              509cm

2. Stibralová, Uhrová,                

Dudková, Petráková                   štafeta 4x100m       54,35s

2. Yaroslatseva, Vlčková,

Tomanová, Uhrová                     štafeta 4x400m       4:37,08

3. Lucie Jarešová                          100m př.                    15,45s

3. Lucie Jarešová                          hod oštěpem          31,65m

3. Barbora Dudková                    hod diskem              23,78m

3. Lucie Stibralová                        hod kladivem          25,13m

 

DOROSTENCI

2. Petr Hanuš                                 1500m                        4:22,72

2. Petr Hanuš                                 2000m př.                  6:39,44

3. Josef Hoza                                  skok o tyči                 310cm

3. Hanuš, Hoza J.,

Hoza M., Jedlička                         štafeta 4x400           3:52,26