Veškeré informace o sportovních kroužcích podává Jitka Fialová! Kontakt na našich stránkách.
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky

skk 07.10.2015 Mistrovství České republiky mužů a žen
Na konci první části sezóny se v západočeské Plzni konalo Mistrovství České republiky mužů a žen. Kotlářka do bojů vyslala čtyři své atletky.

Jako první zahájila svůj závod Karolína Řeháková a 100m překážek nakonec překonala ve velmi kvalitním čase 15,58s. Karolína se spolu s další naší závodnicí Terezou Nemešovou v sobotu postavila také na start jiné překážkové trati, tentokráte 400m př. Karolína zvládla čtvrtku překážek za 68,64s, Tereza za 71,08s a děvčata se tak seřadila na 15. resp. 16. místě.

Hned ve dvou skokanských disciplínách se představila Tereza Edlová. V dálkařském sektoru dolétla na 537cm, které jí stačily na 14. pozici. Lépe si vedla v trojskoku, kde se o pouhé 2cm výkonem 11,88m neprobojovala do finále a skončila tak devátá. Čtvrtou naší závodnicí byla Barbora Votinská, která startovala na nejkratším sprintu a časem 13,15s se umístila na 19. příčce.

Nejlepším výsledkem tak nakonec zůstalo sedmé místo štafety 4x100 (Nemešová, Edlová, Řeháková, Votinská), jenž i přes nepříliš povedené předávky zaběhla poměrně kvalitní čas 51,58s.