Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
skk 07.10.2015 MČR do 22 let
Začátek druhé poloviny hlavní sezony nebyl pouze ve znamení soutěží družstev. Na své si přišli i jednotlivci a to konkrétně ti narození po roce 1993. V moravském městě Hodoníně se totiž rozdělovaly další mistrovské tituly.

Dalo by se říct, že krátké ploty letos našim závodnicím opravdu nepřály. Karolína Řeháková bohužel svůj závod po kolizi s překážkou nedokončila. Na dlouhých překážkách už ale byla situace jiná a Karolína časem 69,99 obsadila 17. pozici. 

V kategorii mužů nás reprezentoval pouze jeden závodník. Vojtěch Obhlídal nastoupil v 3. rozběhu na 800 m, ale ani velmi dobrý čas 2:01,33 ho nenominoval do dalších bojů. 

Co se týče technických disciplín, Kotlářka jako obvykle obsadila dálku i trojskok. V první jmenované disciplíně dokonce třemi závodnicemi. Pro Barboru Votinskou a Lucii Jarešovou skončila soutěž po úvodních třech pokusech, a tak šanci zlepšit se ve finále dostala pouze Tereza Edlová. Ta tuto možnost využila a skok dlouhý 559 cm z poslední série nakonec stačil na pěkné 6. místo. O tři příčky si polepšila v soutěži trojskokanek, odkud si za výkon 11,78 m odnesla bronzovou medaili. 

I přes to, že našim závodníkům ještě do 22 let nějaký ten čas zbývá, určitě se na stadionu neztratili a myslím si, že se v nadcházejících sezonách ještě máme na co těšit.