Veškeré informace o sportovních kroužcích podává Jitka Fialová! Kontakt na našich stránkách.
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky

skk 09.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Minulý víkend hostila hala Otakara Jandery první letošní Přebor Prahy. Závodů se zúčastnilo 25 atletů a atletek Kotlářky, kteří dohromady nastoupili v padesáti individuálních startech a dvou štafetách.

Naši závodníci a závodnice si domů odvezli 10 medailí a 22 skvělých umístění na 4. až 8. místě. Překonáno bylo dokonce pět klubových rekordů.

Za zmínku jistě stojí rovnou dva klubové rekordy na 60 metrů překážek. O první se v kategorii juniorek postarala Lucie Jarešová časem 9,53s. Druhý je pak zásluhou Barbory Votinské v kategorii žen, které se časomíra zastavila na ještě o kousek lepším čase - 9,51s. Ani jedna ze štafet na 4x200m nezahálela a obě čtveřice vytvořily nová klubová maxima. V kategorii žen ve složení Votinská - Jarešová - Edlová - Nemešová to byl čas 1:47,13 a v kategorií mužů (ač v ní vystupovali pouze junioři a dorostenci) Hoza F. - Obhlídal - Zuna M. - Zuna J. pak 1:35,46. Posledním rekordem tohoto víkendu byl výkon Petra Hanuše, který si v závodě na 3000m doběhl pro stříbrnou medaili a čestné místo v ročence časem 9:24,76.