Pro informace o kroužcích navštivte http://www.ddmpraha.cz/stadion-mladeze
  Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky    
 
skk 17.02.2016 MČR ve vícebojích
S blížícím se koncem halové sezony přichází i série mistrovských závodů. Jako každoročně se první letošní tituly rozdělovaly mezi vícebojaře.

Co se týče našich zástupců v mužských složkách se atleti Kotlářky příliš neukázali, tedy doslova vůbec. Za to hned 4 dívky se odhodlaly a celý den statečně bojovaly ve všech svých pěti disciplínách - překážkách, výšce, kouli, dálce a nakonec i na velmi neoblíbené osmistovce. 

Jako první měla dobojováno dorostenka Tereza Parásková, jejíž soutěž se konala v pátek. Tereza se hned v několika disciplínách přiblížila svým letošním maximům a nakonec jí to vyneslo krásných 2924 bodů. 

V sobotu už nastoupily juniorky s naší Lucií Jarešovou a ženy, mezi kterými jsme měly hned dvě reprezentantky - Barboru Votinskou a Karolínou Řehákovou, čímž jsme obsadili 25% startovního pole. Všechny tři předvedly víceboje plné vyrovnaných výkonů a nakonec získaly 2956b., 3034b. a 3015b. 

Další víkend nás čeká vrchol zimní sezony juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek. Přijít zafandit jim můžete v sobotu od 10:00 a v neděli od 9:30 do haly Otakara Jandery ve Stromovce!