Novinky Historie Naši medailisti Ročenka Ke stažení Kontakty Facebook - novinky

skk 08.03.2016 29.02.2016 Vrchol halové sezony dospělých
Nová ostravská hala tento víkend hostila nejdůležitější mistrovský závod halové sezony - MČR mužů a žen. Po boku známých českých reprezentantů se proběhlo i 5 našich atletů.

Trio Řeháková, Jarešová a Votinská se postupně představilo na startu 60m překážek a děvčata si nakonec ze závodu odnesla vynikající časy. Kája Řeháková (9,39s) a Bára Votinská (9,48s) si zaběhly nové osobní rekordy a Lucka Jarešová zaostala za svým nejlepším časem pouze o čtyři setiny - 9,41s.

Lucka s Bárou své sprinterské kvality ukázaly i na stejně dlouhé trati tentokrát však bez překážek. Bára si i zde vylepšila své maximum a to na 8,11s, zatímco její tréninkové kolegyni také mnoho nechybělo a čas 8,29s je letos jejím druhým nejlepším.

Jedinou zástupkyní v technických disciplínách byla Tereza Edlová, která se jako již tradičně zúčastnila soutěže trojskokanek. Svým letos nejlepším výkonem 11,79m si doskočila pro sedmou příčku.

Jediným atletem, který hájil barvy Kotlářky, byl Vojtěch Obhlídal, jenž statečně bojoval na osmistovce a odměnou mu za to může být skvělý osobák a též klubový rekord - 1:57,11. V rámci mistrovství se umístil na vynikajícím 10. místě a tento výkon ho též posunul na 5. místo v letošních juniorských tabulkách!

Třešničkou na dortu byla pak nedělní štafeta na 4x200m, při níž se výše zmíněné slečny postaraly o další rekord Kotlářky, který teď činí čas 1:46,52.

Všem jmenovaným gratulujeme a přejeme hodně štěstí do přípravné sezony!